Hudba / Skupina: Dj Bezo
Dj Shuro

Popis: Infinity Club sa nachádza v priestoroch hotela na námestí SNP v Partizánskom.

História
V týchto priestoroch fungoval pred rekonštrukciou vychytený Discoclub Hotel. Prevádzkovatelia exDiscoClubu Hotel kompletne zrekonštruovali v mesiacoch marec a apríl 2008 všetky priestory bývalého klubu a otvorili pre Vás teraz už nový Infinity Club

Infinity Club otvoril svoje brány 16. mája 2008
Krstnými rodičmi klubu sú Juraj Gaher zo skupiny Salco a Braňo Jančich z P.S.
Vzhlad klubu je dielom Ing.arch. Mariána Minaroviča.

Infinity Club
Infinity Club je luxusne vybavený klub pre všetky vekové kategórie. Pri návšteve nášho klubu Vás zaplavíme výberom tej najlepšej komerčnej hudby. Samozrejme, poriadame akcie zamerané na aj na vyhranený štýl.
Klub je rozložený na ploche 600m2 a nájdete tu: lobby bar so sedením infinity bar dlhý 17m infinity zóna so sedením V.I.P. zóna tanečný parket s klimatizáciou biliard salón šatňa, toalety
Kapacitu klubu je 600 ľudí, pričom na sedenie je určených 200 miest.
Klub je vybavený kvalitnou zvukovou a svetelnou technikou (3x laser, 6x scanner a iné svetelné efekty).
V klube sa nachádzajú dve veľkoplošné projekcie a dve plazmové obrazovky. Celý klub je vybavený kamerovým systémom. Na bezpečnosť dohliada security team. Pod dohľadom kamier je aj parkovisko.

Upozornenie:
Vzhľadom na to, že celý Infinity Club je zabezpečený kamerovým systémom, upozorňujeme na to, že ak sa Vám podarí niečo poškodiť, snažte sa daný problém vyriešiť ihneď v klube s manažérom klubu a security teamom. Ak bude nutné problém riešiť dodatočne, zisťovaním totožnosti a inými úkonmi s tým súvisiacimi, budú Vaše prípadné náklady navýšené o poplatky za tieto úkony.