Popis: Ak máte radi jazz, soul, funk alebo skrátka pozitívnu tanečnú hudbu, tak ste na správnom mieste.
Nu Spirit Bar existuje od roku 2001 (prvých pár rokov pod názvom Buddha Bar) a za túto krátku dobu sme sa stali slovenskou základňou žánru zvaného nu jazz.

Vždy sme si dali záležať, aby náš program mapoval aktuálne dianie v nu jazzovom svete, a tak sme na Slovensko ako prví priniesli niektorých kľúčových producentov a Djov tejto scény, a to nielen z Európy. Pravidelne u nás hrávajú Tom Wieland z remixérskeho projektu 7 Samurai, Paul Murphy z vydavateľstva Afroart alebo Shuya Okino z japonských Kyoto Jazz Massive. Dobrá hudba však najlepšie znie naživo, a preto u nás často môžete zažiť aj koncerty domácich a zahraničných jazzových a funkových skupín. Nu Spirit však nie je len konkrétnych pár metrov štvorcových v centre Bratislavy. Je aj komunitou ľudí, ktorých spája hudobný vkus a najmä otvorený názor na svet. Ľudí, ktorí chcú niečo viac, ako im môže dať mainstream.

Nu Spirit je miesto, kde okrem pozitívnej hudby a tých správnych ľudí nájdete aj miešané drinky, širokú ponuku čajov a vína. Nu Spirit je aj naša pravidelná dvojhodinovka každú nedeľu o siedmej večer na celoslovenskom Rádiu_FM.

U nás sa deje niečo každý deň. Ak chcete byť o našich akciách informovaní s dostatočným predstihom, pripojte sa k Nu Spirit komunite. Pošlite nám mail na nuspirit@nuspirit.sk a zaradíme vás do nášho mailing listu.